Dermapen admin

Dermapen nedir?

AKNE BAKIMI NEDİR ?

Ice Lazer, epilasyon ve lazer epilasyon uygulamalarının en acısız, en hızlı ve en son teknolojisidir. 810nm dalga boyunda bir diode lazer teknolojisiyle çalışır. Lazer epilasyon 2009 yılında Ütüleme Epilasyon teknolojisi sayesinde acısız bir hale getirilmişti ve bu teknoloji de yine IceLazer™ teknolojisinin mucidi ve üreticisi Alma Lasers tarafından piyasaya sunulmuştu.

Şimdi 2014 yılının sonunda yine Alma Lasers, Ice Lazer teknolojisiyle lazer epilasyon a bambaşka bir boyut getirdi, artık acı yok, çünkü artık Soprano ICE lazer cihazlarının başlığı Ice, işte Ice Lazer ismi de buradan geliyor. Artık seans süreleri yarı yarıya kısaldı çünkü artık Soprano ICE lazer cihazlarının bakımı başlık uçları çok daha geniş ve büyük işte bu yüzden, Ice Lazer çok daha hızlı. Ice Lazer™ teknolojisiyle sıcak taş masajı konforunda ve çok kısa süren seanslarıyla uygulama yaptırabilirsiniz, Ice lazer cihazının markası, Soprano ICE’dır.

Sivilce ve sivilce izlerinin bakımı
Ciltteki güneş ve diğer lekelerinin giderilmesi
Ciltteki ince kırışıklıkların azaltılması
Cilt yüzeyindeki çatlakların bakımı
Göz çevresi morluk ve kabarmaların azaltılması
Ciltteki yaraların bakımı
Boyun ve dekolte bölgesindeki kırışıklık ve sarkmalar
Geniş gözeneklerin azaltılması ya da yok edilmesi
Dermapen bakımı kadın erkek farketmeksizin tüm yaşlarda ve ciltlerde uygulanabilir.
Dermapen bakımı en az 3 seans yapılmalıdır. Ortalama seans sayısı 3-6 seans aralığındadır. Bazı özel durumu olan ciltlerde uygulama sayısı 12 seansa kadar çıkabilir. Seans sayısını cildinizin durumu belirler. Seans aralıkları 7-21 aralıklarında belirlenmelidir.
Dermapen cilt yüzeyine mikroskobik kanallar açar ve cildin yenilenmesini sağlar herhangi bir yan etkisi yoktur.
Dermapen fiyatları ihtiyacınız olan seans sayısı ve beraberinde kullanılması gereken ilaç, serum vs ürünlere göre belirlenir. Kişiye özeldir.

Dermapen kalıcı etkili bir uygulamadır ve yok olan lekeler tekrar ortaya çıkmaz.